Santander Consumer Multirent udostępnia Portal Klienta Multirent

portal klienta multirent

Przykładowo, klient w każdej chwili może zdalnie złożyć wniosek w dowolnej sprawie z poziomu swojego konta, a następnie monitorować na jakim etapie się znajduje. Ma także możliwość na bieżąco odczytywać i odpowiadać na ewentualne zapytania Zysk na akcjach: od kogo zacząć? lub prośby o dodatkowe informacje ze strony leasingodawcy bez konieczności kontaktowania się z nim w inny sposób. Użytkownicy zyskują dostęp do wszystkich swoich umów wraz z harmonogramami spłat, fakturami czy tabelą opłat.

Za pomocą jednego kliknięcia mogą też przejść do AutoSalonu i wybrać odpowiedni dla siebie pojazd, i jego finansowanie w tym samym miejscu, bez potrzeby dodatkowej rejestracji czy wylogowywania się z platformy. W związku ze sprzedażą samochodów nowych zakończył się on jednak wzrostem rejestracji. Twoją umowę wyślemy w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas pełnej dokumentacji leasingowej.

Santander Consumer Multirent

List dostaniesz na podany przez Ciebie adres korespondencyjny. Zyskaj bezpośredni https://www.wallstreetacademy.net/silvio-berlusconi-ujawnia-nowa-30-letnia-dziewczyne-po-wielomilionowym-rozstaniu-z-partnerem/ dostęp do dokumentów i fakturoraz szybszą obsługę złożonych wniosków.

  1. Kolejnym etapem rozwoju platformy będzie udostępnienie klientom aplikacji mobilnej, umożliwiającej załatwianie spraw za pośrednictwem smartfona.
  2. Przykładowo, klient w każdej chwili może zdalnie złożyć wniosek w dowolnej sprawie z poziomu swojego konta, a następnie monitorować na jakim etapie się znajduje.
  3. W związku ze sprzedażą samochodów nowych zakończył się on jednak wzrostem rejestracji.
  4. Od teraz każdy, kto posiada umowę w Santander Consumer Multirent zyskuje dostęp do swoich umów i ich szczegółów przez Portal Klienta.
  5. Nowa platforma, zgodnie z trendem „paperless”, pozwala klientom na w pełni zdalne załatwianie spraw związanych z obsługą zawartych umów.

Użytkownik ma więc możliwość na bieżąco odczytywać i odpowiadać na ewentualne zapytania lub prośby o dodatkowe informacje przekazywane mu przez leasingodawcę bez konieczności kontaktowania się z nim w inny sposób. Po otwarciu wirtualnego salonu samochodowego pod nazwą AutoSalon pod koniec ubiegłego roku, Santander Consumer Multirent robi kolejny krok w digitalizacji i udostępnia Portal Klienta Multirent. Nowa platforma, zgodnie z trendem „paperless”, pozwala klientom na w pełni zdalne załatwianie spraw związanych z obsługą zawartych umów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *